eplus.com.ua

Українки завоювали вісім медалей на турнірі з боротьби у Варшаві

Июнь 13
05:06 2021

Жіноча збірна України здобула першість у рейтинговому турнірі з вільної боротьби Poland Open у Варшаві. Загалом у команди вісім медалей.

Про це повідомляє НОК України у Facebook.

Так, в українок одна «золота», чотири «срібні» та три «бронзові» медалі:

«золото» — Алла Белінська (72 кг);

«срібло» — Оксана Лівач (50 кг), Христина Береза (53 кг), Юлія Лісовська (59 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг);

«бронза» — Ілона Прокопевнюк (62 кг), Тетяна Кіт (57 кг), Ірина Харів-Чихрадзе (55 кг).

Турнір Poland Open має велике значення для подальшого календаря заходів 2021 року. Ці змагання є фінальним етапом для отримання рейтингових балів для посіву чотирьох кращих борчинь на Олімпійських іграх в Токіо, а також допоможуть визначити посів на чемпіонаті світу в Осло, Норвегія, який пройде в жовтні.

Нагадаємо, у квітні на Чемпіонаті Європи з боротьби, який проходив у Варшаві (Польща), українські спортсменки вибороли шість медалей. Серед них — два «золота».