eplus.com.ua

Ситуацію із пожежами можна відстежувати онлайн у смартфоні — Держлісагентство

Май 13
14:00 2020

На мапі "Ліс у смартфоні" з’явилася нова функція — "Класи пожежної небезпеки", завдяки якій можна буде оперативно відстежувати ситуацію в лісових господарствах, що входять до сфери управління Держлісагентства.

Про це повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький у Facebook.

"Продовжуємо діджиталізацію галузі. На мапі «Ліс у сматрфоні» з’явилася нова функція – «Класи пожежної небезпеки». Відтепер, інформаційні технології допомагатимуть громадянам, а особливо місцевим органам влади та ОТГ оперативно відстежувати ситуацію з пожежною безпекою в лісових господарствах, що входять до сфери управління Держлісагентства. Також мапа стане в пригоді й працівникам ДСНС", — написав Заблоцький.

Він пояснив, що, обравши на мапі шар «Пожежна небезпека», можна детально ознайомитися з природними класами пожежної небезпеки на окремих ділянках лісу (вони пофарбовані у відповідні кольори). Клас природної пожежної небезпеки визначається відповідно до породи та віку насаджень.

Голова відомства наголосив, що мета проєкту – моніторинг та класифікація можливих осередків пожеж та пожежонебезпечних ситуацій на території України.

Ситуацію, що відображається на мапі, обіцяють оновлювати постійно.

"Наразі наші фахівці продовжують роботу над наповненням та вдосконаленням цього сервісу", — запевнив Заблоцький.

Источник: ukrinform.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Redmi готовит «роскошный» Redmi K40

Читать всю статью

Наши партнеры

CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".