eplus.com.ua

Петер Мадяр оголосив про обмеження на агроімпорт з України

Май 23
01:17 2026

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр повідомив про запровадження нових обмежень на ввезення української аграрної продукції.

Про це він заявив у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook.

За словами угорського прем’єра, уряд ухвалив рішення заборонити імпорт значної частини сільськогосподарських товарів з України. Одночасно Будапешт також відкликав свій намір щодо виходу країни з Міжнародного кримінального суду.

Продовження після реклами

Як повідомляє Telex, відповідну урядову постанову вже опублікували в офіційному «Угорському віснику».

Згідно з документом, під обмеження потрапили окремі категорії м’ясної продукції, зокрема яловичина, свинина, м’ясо птиці, а також баранина й козлятина. Крім того, заборона стосується яєць, меду, овочів, зернових культур, борошна, соняшникового насіння, рослинної олії та вина українського походження.

Водночас транзит українських товарів через територію Угорщини дозволений, однак для таких перевезень встановлюються посилені правила контролю.

Продовження після реклами

У документі також зазначено, що за порушення нових вимог перевізникам може загрожувати штраф у розмірі до повної вартості вантажу без урахування ПДВ.

Нещодавно Петер Мадяр розкритикував неефективність Будапештського меморандуму та наголосив на необхідності розробки реальних безпекових механізмів для України в межах майбутньої мирної угоди.

Завантаження…

Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

Статьи по теме

Последние новости

Ле Пен пообіцяла вивести Францію з командування НАТО у разі перемоги

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Транспортная компания с высоким стандартом обслуживания и надежности.