eplus.com.ua

Facebook почав писати Kyiv замість Kiev

Июнь 26
22:00 2020

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Facebook сьогодні, 26 червня, офіційно почав використовувати назву «Kyiv» замість «Kiev». Про це керівник МЗС написав у соцмережі.

«Вода камінь точить. А МЗС настирливо точить всіх у світі, хто досі пише «Kiev» замість «Kyiv»! Сьогодні я радий повідомити: рух за правильну транслітерацію столиці здобув важливу перемогу», — зазначив Кулеба.

Міністр наголосив, що «десятки і сотні листів, електронних, паперових, дзвінків у всі офіси — від європейських до західного узбережжя США — і результат є: Facebook офіційно перейшов до використання Kyiv».

«Про це сьогодні повідомили у відповідь на запит МЗС», — додав Кулеба.

«Інженери соцмережі переключили все на використання Kyiv. Раніше, якщо ви хотіли відмітити нашу столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv — адреси та місця, в яких згадується столиця України, будуть використовувати саме таку транслітерацію з української, а не російської мови. Те саме з чек-інами (відмітками відвідання місць). Користувачі будуть бачити першою пропозицією саме Kyiv. Навіть якщо шукали неіснуючий Kiev», — написав міністр.

Урядовець зауважив, старі, вже виставлені у минулому теги та відмітки ще існують — їх не можна поміняти «заднім числом».

«Цей важливий крок допоможе нам виправити #KyivNotKiev і у решті кіберпростору. Це дуже важлива річ. Всього дві маленькі літери, які формують масову свідомість англомовному світу і привчають до розуміння, що Україна — це Україна», — підкреслив Кулеба.

Источник: glavcom.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Коболева ждут трудные времена: озвучен прогноз по последствиям скандала с назначением Витренко

Читать всю статью

Наши партнеры

CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".