Хезболла відхилила угоду між Ізраїлем та Ліваном

Угруповання «Хезболла» оголосило про невизнання рамкової угоди про врегулювання конфлікту, яку представники Лівану та Ізраїлю уклали 26 червня за посередництва Сполучених Штатів Америки.
Про це повідомляє агентство Reuters.
Очільник Наїм Касем охарактеризував підписаний документ як капітуляцію перед ізраїльською стороною та порушення засадничих обмежень.
Продовження після реклами
Документ, під яким поставили підписи представники двох держав, передбачає деокупацію ліванських територій та виведення ізраїльських військ в обмін на повне роззброєння формувань «Хезболли».
«Ми не залишали поле бою за найскладніших обставин і не залишимо його», — наголосив лідер угруповання.
Касем додав, що підґрунтям для врегулювання бойових дій має бути не п’ятнична Вашингтонська угода, а досягнутий на початку цього місяця меморандум про взаєморозуміння між Іраном та США, який містить гарантії збереження територіальної цілісності Лівану.
Продовження після реклами

