eplus.com.ua

На 6 осіб лише один туалет: Світоліна розповіла про умови проживання на Олімпійських іграх

Июль 22
06:41 2021

Перша ракетка України Еліна Світоліна вже прилетіла у Токіо. Українка розповіла про умови в Олімпійському селищі.

Еліна Світоліна була однією з перших серед українських тенісисток, яка прилетіла у Токіо. Українка розповіла, що спортсмени вільно можуть пересуватись в Олімпійському селищі, тренуватись та ходити в їдальню. Однак усюди потрібно ходити у масці. Вона повинна бути на обличчі навіть під час бігу на біговій доріжці.

Спортсмени щодня здають тести на коронавірус. 26-річна тенісистка відзначила організаторів Олімпіади-2020 у Токіо, які створили більш комфортні умови для учасників змагань, ніж ті, які були у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у 2016 році.

Світоліній заборонили брати у Токіо будь-кого зі своєї команди і навіть тренера англійця Ендрю Беттлса. Тому з нашими тенісистками присутній лише капітан збірної Михайло Філіма. Хоча багато спортсменів взяли із собою цілу команду професіоналів.

Знаю, що досить багато гравців приїхали з тренерами, тренерами з фітнесу, зі своїми психологами, тому дивно, чому у мене не було можливості взяти свого тренера,
– заявила Еліна.

А от з проживанням Еліні пощастило дещо краще, ніж іншим спортсменам. В української тенісистки окрема кімната з туалетом та кондиціонером:

«Найголовніше – кондиціонер, який працює, тому що на вулиці 35 градусів, дуже жарко. Знаю, що деяким гравцям не пощастило, тому що вони живуть в апартаментах на 3 кімнати, де на 6 осіб лише один туалет. Для великих команд це досить важко, тому що стіни картонні й все чути».

Світоліна ще не встигла перетнутись з іншими українськими спортсменами. У кожного свій графік тренувань та підготовки до Олімпіади. Еліна сподівається побачити інших учасників змагань, які виступатимуть під «синьо-жовтим» прапором. Усі українці проживають в одній будівлі.

Тенісистка шкодує, що спортсмени не зможуть їздити на змагання, щоб підтримати один одного. Спортсменка бідкається на шалену спеку та вологість. Вона не була готова до такого клімату. В Еліни ще є декілька днів на акліматизацію та підготовку до старту.

Всі перебувають в однакових умовах, так що я намагаюся бути готовою до всього. Я рада, що приїхала, і дуже щаслива бути членом української команди. Я в передчутті від старту турніру, сподіваюся, що зможу допомогти Україні взяти медаль, – підсумувала Світоліна.

Share

Статьи по теме

Последние новости

7250 мА·ч, экран 2К, 90 Гц, стилус за 295 долларов. Представлен планшет Honor Tab V7

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".