eplus.com.ua

Військові ЗСУ у Покровську знищили шість точок злету російських дронів

Июнь 13
13:20 2026

У прифронтовому Покровську 7 корпус ДШВ та 4 полк ССО «Рейнджери» провели спільну операцію, унаслідок якої знищили шість точок злету російських безпілотників. Окупанти облаштували свої позиції у цивільних будівлях міста.

Про це повідомили на Facebook-сторінці 7 корпусу швидкого реагування десантно-штурмових військ.

Російська армія використовувала для запуску БпЛА вертикального зльоту та посадки приміщення поблизу міського кафе, магазин дитячих товарів, бібліотеку, а також зруйнований будинок у приватному секторі.

Продовження після реклами

Ці локації ворог задіював для виконання бойових вильотів та завдання вогневого ураження по позиціях українських військових, зокрема — по логістичних шляхах.

Точки злету безпілотників визначили завдяки аналізу дій армії РФ у районі Покровська.

Ураження об’єктів здійснювали точково — удари по шести виявлених локаціях завдали безпілотниками літакового типу.

Продовження після реклами

У ніч проти суботи, 13 травня, Сили безпілотних систем ЗСУ атакували військовий полігон «Восточный», розташований неподалік села Новопетрівка на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Завантаження…

Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

Статьи по теме

Последние новости

Росіяни здійснили масовану комбіновану атаку на Київ: пожежі та руйнування майже в усіх районах

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Транспортная компания с высоким стандартом обслуживания и надежности.