eplus.com.ua

На Київщині здійнявся дим на тлі повітряної тривоги – що відомо

Июль 10
11:18 2026

Сьогодні, 10 липня, під час повітряної тривоги, що тривала з 10:28 до 10:54, у Київській області зафіксовано появу густого стовпа диму. Ймовірно, причиною стало влучання реактивного безпілотника.

Інформацію зібрав  «Апостроф», посилаючись на інформацію місцевих Телеграм-каналів.

Деталі атаки

Перед початком тривоги в регіоні місцеві ресурси попереджали про наближення ворожих цілей. Зокрема, у повідомленнях зазначалося: 

Продовження після реклами

«… реактивні дрони намагаються прорватися з Чернігівщини».

Згодом, вже під час дії режиму повітряної небезпеки, стало відомо про наслідки. Як повідомили у Телеграм-каналі, «в області ймовірно влучання реактивного дрона — після вибуху здіймається густий стовп диму». 

Наразі іншої інформації про наслідки не надходило.

Продовження після реклами


 

Також «Апостроф» повідомляв, що протягом минулої доби Чернігівська область зазнала серії ударів безпілотниками «Молнія» та «Гербера». Внаслідок ворожих атак пошкоджень зазнали об’єкти енергетичної інфраструктури, автомобільні заправки, підприємства та фермерське господарство.

Завантаження…

Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

Статьи по теме

Последние новости

Нацбанк вводить в обіг банкноту 2 000 грн: як вона виглядатиме та коли з'явиться

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Транспортная компания с высоким стандартом обслуживания и надежности.