Україна готує нові далекобійні та юридичні санкції проти Росії — президент

Київ спільно з європейськими партнерами розробляє чергові пакети санкцій проти РФ, у яких враховуються українські пропозиції.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський, анонсуючи подальше посилення тиску на державу-агресора та її спільників.
«Ми готуємо й нові наші санкційні рішення — як далекобійні, так і юридичні», — повідомив глава держави.
Продовження після реклами
Зеленський підкреслив, що кожне послаблення обмежень негативно впливає на глобальну безпеку та відкладає досягнення миру, тому всі форми санкцій мають безперервно діяти й надалі.
23 травня Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про запровадження обмежувальних заходів проти 127 російських військовослужбовців, відповідальних за ракетні та бомбові удари по цивільній і критичній інфраструктурі.
Окрім персональних обмежень, президент затвердив інший санкційний пакет, що охоплює 29 цивільних торгових суден. Зазначений флот залучався до логістичного забезпечення Міністерства оборони РФ, зокрема до транспортування озброєння, боєприпасів, військової техніки та особового складу окупаційних військ.
Продовження після реклами
Завантаження…
Більше оперативних новин у Telegram Апострофа
Поділитись публікацією:

