eplus.com.ua

Втручання в автоматизовані системи та незаконний збір інформації – військовослужбовець постане перед судом

Июнь 04
07:08 2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно військовослужбовця Державної прикордонної служби України. Прикордонник обвинувачується у незаконному збиранні та зберіганні конфіденційної інформації про особу, вчиненому повторно, а також у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку інформації, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 182 та ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що військовослужбовець, використовуючи доступ до телекомунікаційних систем свого колеги, втручався у Єдиний державний демографічний реєстр. В результаті чого він отримав конфіденційну інформацію про військовослужбовця Збройних Сил України та його близьких родичів, яку в подальшому зберігав у себе.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Офісу Генерального прокурора.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Источник: stopcor.org

Share

Статьи по теме

Последние новости

Samsung обошла Huawei в России по продажам смартфонов, в онлайне наступает Xiaomi

Читать всю статью