eplus.com.ua

У Держспецзв’язку зафіксували 4 DDoS-атаки на сайти органів влади

Июль 01
08:38 2020

Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у період з 24 по 30 червня зареєструвала 9608 різних видів атак, зокрема, заблокувавши 4 DDoS-атаки. Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку, передає УНН.

"Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 9608 різних видів атак, що на 7% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість (99%) — це мережеві атаки прикладного рівня. Також заблоковано 4 DDoS-атаки", — зазначили у Держспецзв’язку.

Повідомляється, що у зазначений період система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 37102 підозрілих події, що на 16% менше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб мережевого сканування (50%), виявлення нестандартних протоколів або подій (20%), веб-атак (14%), виявлення мережевого трояна (11%) та спроб отримання прав адміністратора (4%).

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 498 кіберінцидентів.

Переважна більшість опрацьованих інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 99%). Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження ШПЗ (91% від загальної кількості) та фішингу (8%).

Источник: unn.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Китайці зробили тюнінг для Tesla Model X: Ілон Маск про це ще не знає

Читать всю статью