eplus.com.ua

Стало відомо, чому стрімко зросла капіталізація Tesla

Сентябрь 05
19:22 2020

Кінець серпня 2020 року відзначився однією знаковою цифрою для компанії Tesla.

Ціна за акцію на ринку склала 200 доларів за одиницю. Це пов’язано з ідеєю поділу акцій за принципом «п’ять до одного» і переформатування відносин з виробниками акумуляторів для електромобілів на форумі «День батареї». Ця подія знаменує початок виробництва акумуляторів до електромобілів нового типу.

Інвестиційна вершина

Після досягнення такої ціни акції, сумарна капіталізація компанії Tesla оцінюється на рівні 380 млрд. Доларів. Якщо розглянути цю суму в порівняльному аспекті, то вона порівняна з ринковою оцінкою трьох інших відомих компаній разом узятих:

-Shell;
-ExxonMobil;
-BP.

Додатково, за загальними оцінками, компанія Tesla на сьогодні є найбільш «цінним» серед всіх автовиробників у світі. Такий результат став можливий, в тому числі, завдяки активній інноваційній діяльності.

Серед помітних напрямків останнього часу виділяються:

-побудова своїх Gigafactory складальних підприємств на значущих ринках в світі;
-винахід Giga Press – «машини, яка будує машину».

Уже відомо, що на першому етапі Giga Press буде працювати над випуском монолітної передньої частини машини Tesla Model Y. Очікується, що в результаті введення таких роботів, електромобілі Tesla стануть трішки доступнішими.

Лінійка накопичувачів енергії

Ще одним напрямком своєї діяльності в Tesla вважають розробку і продаж накопичувачів енергії, в тому числі, для інших автомобільних компаній в світі. Наприклад, інновації Tesla допомагають частково окупити такі витрати і заощадити на інвестиціях на розробку акумуляторів таким фірмам:

-Volkswagen;
-Ford;
-GM;
-Toyota;
-Honda;
-BYD.

Один з лідерів по розробці та випуску накопичувачів енергії для електромобілів – компанія Tesla сьогодні виділяє новий напрямок у розвитку. Випуск літій-залізо-фосфатних батарей (LFP), незважаючи на більш енерговитратне виробництво, дозволяє виробляти більш енергоємні акумулятори.

Сьогодні планується перевід Model 3 повністю на цей тип.

Це робиться ще і через інші причини: зниження залежності від виробників кобальту; стимулювання видобутку більш доступного Li.

Майбутній форум 22 вересня 2020 року дасть подальший поштовх до розвитку лідерів хімічної промисловості LG Chem, Panasonic і CATL.

В якості висновку. У найближчій перспективі планується взагалі відмовитися від використання в акумуляторах кобальту і літію. Але розробки тут ще не закінчені. Китайська компанія CATL знаходиться на початковому етапі виконання досліджень.

Источник: avtosota.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

С 1 июля в Украине повышают прожиточный минимум: как это отразится на пенсиях

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY