eplus.com.ua

Пробне ЗНО: стали відомі причини збою роботи сайтів центрів

Июнь 15
16:38 2020

Складнощі у роботі сайтів Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти сталися через те, що учням повідомили неточну інформацію, і всі випускники одночасно зайшли на сайт, що спричинило перевантаження його роботи. Про це в коментарі УНН повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Відповідаючи на питання, чому відбулися збої у роботі сайтів, в УЦОЯО відповіли: “Тому що всі зайшли об 11. Тому що класні керівники дітей випускників сказали їм рівно об 11 там бути, а насправді завантажити зошит з української мови і літератури і відповідно бланки відповідей можна з 11:00 сьогоднішнього числа аж до 19 червня включно. Дітей класні керівники поставили до відома, думали, що це якась пряма трансляція. Наразі все наче нормально”.

Нагадаємо, як повідомили в МОН, сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти стали повільніше працювати через велике навантаження.

Додамо, через збільшення кількості хворих на коронавірус пробне ЗНО вирішили проводити не у закладах освіти.

Источник: unn.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Играть в современные игры напрямую на телевизоре без всяких консолей. Сервис Xbox Project xCloud выйдет и на эту платформу

Читать всю статью