eplus.com.ua

Маловідомий концепт з Китаю може стати конкурентом Tesla Model 3

Сентябрь 30
12:33 2020

Новий концепт Neta Eureka 03 може виступити в якості конкурента Tesla Model 3.

Нова компанія з Китаю Neta показала свій проект Eureka 03 на автосалоні в Пекіні. Виробник електрокарів, що знаходиться під управлінням бренду Hozon Auto, заявив, що цей концепт може стати головним суперником таких моделей, як Xpeng P7 і Tesla Model 3.
Зауважимо, що Eureka 03 має дуже витончений і більш плавний кузов. Так що по дизайну він уже 100% обходить дві інші моделі.

У передній частині можна помітити досить привабливу оптику – світлодіодні фари і денні ходові вогні, які зображені у формі літери Y. Вони перетинаються в центрі панелі. Автомобіль має досить низьку посадку.

Виробник не застосував традиційні бічні дзеркала, адже тепер тут стоять камери. Поки немає точних відомостей про технічні характеристики автомобіля. Однак, на автосалоні заявили, що він може розганятися до 100 км / год за 4 секунди, а його запас ходу досягає 800 км. Крім того, всередині встановлена ​​система автопілоту 4 рівня.

Источник: avtosota.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

1000 л.с., разгон до 97 км/ч за 3 секунды, запас хода 563 км. Представлен электрический пикап GMC Hummer EV — конкурент Tesla Cybertruck

Читать всю статью