eplus.com.ua

Французький автовиробник представив електромобіль для підлітків

Сентябрь 13
00:44 2020

Французький автовиробник Citroën випустив новий електромобіль Ami, він же GenZ, який, як сподіваються творці, буде популярний серед молоді. У цьому автомобілі цікаво те, що на ньому можуть їздити люди молодше 18 років.

Електромобіль має характеристики, які, ймовірно, привернуть увагу технічно підкованих підлітків, і, як стверджує компанія, він вже продається разом з ігровими консолями і смартфонами в великих французьких магазинах побутової електроніки.

Він приводиться в рух помірним електродвигуном потужністю 6 кіловат. Згідно з французьким законодавством, ним може керувати будь-хто віком від чотирнадцяти років, і водієві автомобіля не потрібні юридичні права.

Автомобіль розвиває максимальну швидкість 45 км / год, а кузов зроблений з пластика. Інтер'єр виконаний без надмірностей. Акумулятор потужністю 5,5 кВт · год заряджається через стандартну розетку на 220 В за три години, можна розраховувати на дальність дії до 70 км.

У Франції покупка версії початкового рівня буде коштувати 6000 євро. Citroën заявила, що на даний момент отримала близько 1000 замовлень на автомобіль від своєї клієнтської бази у Франції.

Компанія заявила, що молоді люди шукають більш безпечну заміну моторолерам з електричним приводом або навіть мопедам, які є стандартними способами пересування у Франції для молодих людей.

Источник: man.comments.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Медведчук вышел из здания генпрокуратуры: что известно про допрос

Читать всю статью

Наши партнеры

CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".