eplus.com.ua

Фонд Білла Гейтса інвестував $3,5 млн у виробника альтернативного грудного молока

Июнь 17
15:51 2020

Стартап з Північної Кароліни Biomilq, який займається виробництвом альтернативного грудного молока, залучив $3,5 млн в рамках раунду А від фонду Breakthrough Energy Ventures, що спеціалізується на проблемах змін клімату.

Як повідомляє CNBC, в інвестиційну компанію також входять глава Amazon Джефф Безом, гендиректор Facebook Марк Цукерберг, засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон, генеральний директор компанії SoftBank Масайоши Сон, американський підприємець Майкл Блумберг та генеральний директор корпорації Salesforce.com Марк Беріофф.

В Breakthrough Energy Ventures сподіваються, що грудне молоко, вироблене Biomilq з епітеліальних клітин молочної залози, допоможе знизити викиди вуглецю на світовому ринку дитячих сумішей. До спису провідних виробників дитячих сумішей входять Abbott Labs, Danone и Nestle.

«Прямо зараз, за оцінками, які нам вдалось зробити, принаймні 10% ринку молочних продуктів у світі займають дитячі суміші, – сказав Мішель Еггер, співзасновник та гендиректор Biomilq. – Це значить, що США в розрахунку на одну дитячу суміш виробляється 5700 метричних тонн СО2, і кожного року на годування однієї дитини використовується 4300 галонів прісної води».

Наразі стартап перебуває ще на ранніх стадіях розробок.

Окрім Biomilq, створенням аналогу грудного молока також займається і сінгапурська Turtle Tree Labs.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

iPhone SE 3 перенесли на 2024 год, а iPhone SE Plus получит миниатюрный дисплей. Информация от проверенного инсайдера

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".