eplus.com.ua

Е-квиток для київських студентів: як вигідно користуватися

Октябрь 01
10:52 2020

Карантинний навчальний рік змінив не лише систему навчання, а й правила купівлі проїзних для громадського транспорту в Києві.
Отже, що ж таке Е-квиток для студентів та як ним користуватися? Е-квиток – це єдиний квиток для всіх видів громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти міста Києва.
Студенти та студентки можуть отримати картку двома способами: перший – це купити в касах метрополітену та їздити на загальних підставах за повну вартість, другий – замовити через профбюро факультету або інституту, і тоді проїзд буде значно дешевшим. Картка, яку студенти замовляють через профбюро, оснащена спеціальним чипом, завдяки цьому студент може поповнювати картку за пільговим тарифом. Проте на вигляд вона, як звичайна – синя.
Для студентів вартість проїзду за Е-квитком у громадському транспорті така:
Без обмеження кількості поїздок: 650 грн на місяць.
З обмеженням кількості поїздок:

-на 46 поїздок – 145 грн на місяць;
-на 62 поїздки – 195 грн на місяць;
-на 92 поїздки – 287,50 грн на місяць;
-на 124 поїздки – 385 грн на місяць.

Також якщо студент, наприклад, придбав Е-квиток у вересні, але перше поповнення здійснив пізніше (у наступному місяці), то картка залишається дійсною.
Е-квиток можна поповнювати один раз на місяць з 24 числа поточного місяця по 14 число наступного місяця. Втім, невикористані поїздки на наступний місяць не переносяться.
Нагадаємо, що запровадження єдиного квитка для всіх видів громадського транспорту допомагає підвищити рівень безпеки на дорозі, адже тепер не потрібно звертатися до водія, щоб оплатити проїзд.

Источник: vechirniy.kyiv.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Xiaomi 12 Pro одобрили для выхода: смартфон поддерживает 120-ваттную зарядку

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".