eplus.com.ua

Адвокати зможуть підтверджувати свої повноваження в суді через е-кабінет в ЄРАУ

Июль 30
17:12 2020

Можливості системи «Електронний суд» та Єдиного реєстру адвокатів України будуть інтегровані. В результаті адвокати зможуть підтверджувати свої повноваження в суді через електронний кабінет в ЄРАУ.

Про це повідомив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час круглого столу «Особливості роботи суду в період пандемії: організаційні заходи та питання санітарно-епідеміологічної безпеки», повідомляє «Закон і Бізнес».

За його словами, НААУ та ДСА співпрацюють в питанні інтеграції ЄРАУ і створення електронного кабінету в ЄРАУ з прямим доступом до системи електронний суд для адвокатів. В результаті адвокати зможуть підтверджувати свої повноваження в суді через електронний кабінет в ЄРАУ.

«Будь-який суддя зможе пересвідчитися, що представником є саме адвокат, а не просто звичайний громадянин, що раніше могло передбачати участь людей без адвокатського статусу в онлайн-засіданнях суду», — сказав В. Гвоздій.

Источник: zib.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Играть в современные игры напрямую на телевизоре без всяких консолей. Сервис Xbox Project xCloud выйдет и на эту платформу

Читать всю статью