eplus.com.ua

17 штатів подали позов проти адміністрації Трампа через «видворення» студентів онлайн-форми навчання

Июль 14
11:20 2020

Сімнадцять штатів і столиця США Вашингтон подали позов проти політики адміністрації президента Трампа, яка може завадити іноземним студентам, які проходять онлайн-курси, залишатися в США. Про це йдеться у судовому позові.

Йдеться про ініціативу Міністерства внутрішньої безпеки США та митної поліції, які хочуть застосовувати федеральні правила, що забороняють іноземним студентам, які навчаються онлайн, перебувати у країні.

Штати-позивачі: Массачусетс, Колорадо, Коннектикут, Делавер, Іллінойс, Меріленд, Мічиган, Міннесота, Невада, Нью-Джерсі, Нью-Мексико, Орегон, Пенсильванія, Род-Айленд, Вермонт, Вірджинія і Вісконсин. Вони стверджують, що постраждають від «непоправної шкоди», якщо суд не скасує постанову міграційної служби.

Позивачі зазначають, що ця заборона накладає великий фінансовий і адміністративний тягар на коледжі й університети і що навчальним закладам доведеться переглянути плани, які вони вже склали на майбутній рік, і втратити суттєві доходи від іноземних студентів.

Своїм позовом вони хочуть скасувати рішення міграційної служби.

Що сталось?

Імміграційна та митна поліція США повідомили, що іноземним студентам заборонять перебувати на території США, якщо восени 2020 року їхні виші будуть проводити заняття тільки в онлайн-форматі.

Студентам, які тільки збираються отримати візи F-1 і M-1, відмовлять у вʼїзді в США, якщо обрані ними програми навчання в наступному семестрі повністю будуть проходити в онлайн-форматі. Якщо у студента хоча б частина занять буде проходити очно, йому дозволять перебувати в США. При цьому навчальний заклад має відзвітувати, що студент, який навчається за змішаною програмою, бере мінімальну кількість онлайн-занять.

Источник: thebabel.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Евробаскет-2022. Квалификация. Украина проиграла Словении в Любляне

Читать всю статью