eplus.com.ua

Помер легендарний олімпійський чемпіон

Декабрь 28
10:38 2020

На 93-му році перестало битись серце колишнього бореця, тріумфатора Риму-1960 Івана Богдана. Про це повідомляє джерело ВсеПросПорт з посиланням на сайт Національного олімпійського комітету України.

Іван Гаврилович зумів взяти «золото» Олімпійських ігор у 1960-му році в Римі, в 1958-му та 1961-му роках він вигравав чемпіонати світу. В ті самі роки йому також вдавалось тричі стати чемпіоном СРСР.

Крім того Іван Богдан був почесним членом НОК України та членом Академії спорту країни. Навіть у похилому віці часто з’являвся на спортивних заходах і любив ділитись з публікою цікавими історіями. Він був найстаршим з легенд нашого спорту після того, як в серпні перша олімпійська чемпіонка України померла в Італії.

Одним з перших про смерть видатного спортсмена написав в соцмережах борець-депутат Жан Беленюк. Він розповів, що Іван Гаврилович дуже за нього переживав і бажав успіху на Олімпійських іграх-2020.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Путину невыгодно большое вторжение в Украину, возможны другие варианты — Сергей Рахманин/Украину могут принудить к выполнению Минских соглашений, которые устроят всех, кроме нас

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".