11:37 2021

Штангістка Лорел Хаббард з Нової Зеландії стане першим трансгендером в історії Олімпійських ігор.

Як повідомляє The Guardian, Хаббард кваліфікувалася на Олімпіаду в Токіо, яка пройде з 23 липня по 8 серпня.

У 43 роки Лорел стане найстаршою важкоатлеткою в Токіо.

При цьому вона показала прекрасний поточний результат (285 кг) і точно зможе претендувати на медаль в категорії «87 плюс».

Десять років тому Лорел Хаббард була Гевіном Хаббардом, який вважався одним з провідних важкоатлетів-чоловіків Нової Зеландії, хоча на міжнародному рівні особливих успіхів не досяг.

У 35 років Гевін завершив кар’єру і став працювати в місцевій федерації важкої атлетики, а потім змінив стать.

Уже в якості Лорел Хаббард вона несподівано завоювала «срібло» чемпіонату світу-2017, а потім виграла Тихоокеанські гри.