Росіяни знищили будівлю райуправління поліції у Шостці: постраждали 22 особи

Вранці 11 березня російська окупаційна армія вдарила дроном по будівлі районного управління поліції в Шостці Сумської області.
Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
За його словами, внаслідок удару будівлю райуправління було знищено, понад два десятки співробітників отримали поранення.
Продовження після реклами
«Сьогодні вранці удар БПЛА по райуправлінню поліції у Шостці. Знищена будівля, більше 22 працівників поранені», — розповів міністр.
Клименко зазначив, що росармія систематично обстрілює Нікополь Дніпропетровської області. Є дані, що там росіяни також тренуються на базовій загальновійськовій підготовці запускати дрони по мирному населенню. Окремо б’ють дронами та артилерією.
Міністр зауважив, що під ударами перебуває найпівнічніший районний центр країни — Семенівка Чернігівської області. Там РФ знищує все, що перебуває в зоні 20 кілометрів від кордону. Однією з цілей є адміністративні будівлі, щоб органи влади не могли працювати стабільно.
Продовження після реклами
Також є втрати серед техніки ДСНС. Лише за минулі вихідні втратили сім одиниць транспорту під час повторних ударів, коли ліквідовували наслідки ударів.
Росіяни знищують інфраструктуру, б’ють по тих, хто приїжджає допомагати людям.
Раніше «Апостроф» розповідав, що 10 березня російська армія здійснила дронову атаку по Дніпропетровській області на тлі загрози безпілотників. Удари припали по Нікопольському району, призвівши до руйнувань та постраждалих серед мирного населення. Поранення отримали п’ятеро правоохоронців.
Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

