Міндіч вдруге подав до суду на нардепа Железняка й вимагає 200 грн

Бізнесмен і фігурант справи «Мідас» щодо корупційних правопорушень в енергетичній сфері Тімур Міндіч удруге подав позов проти народного депутата з фракції «Голос» Ярослава Железняка про захист честі, гідності й ділової репутації.
Про це повідомив Ярослав Железняк.
«3 червня Тимур Міндіч подав проти мене другий позов про захист честі, гідності і навіть ділової репутації. Ще раз, не доповнення до першого, а окремий, ще один позов, правда, теж на 200 грн. Цього разу йому не подобається, що я розповідаю про корупцію в енергетиці і про його прогулянки на пляжах Ізраїлю», — написав нардеп.
Продовження після реклами
Перший позов проти Железняка Міндіч подав у березні 2026 року. Він теж стосується захисту честі та гідності. За словами адвоката бізнесмена Владислава Теплюка, його підзахисний просить суд зобов’язати Железняка спростувати «недостовірну інформацію, яку той поширив у своїх Youtube-каналі та Telegram-каналі».
Нагадаємо, що у травня Тімур Міндіч звернувся до суду з вимогою скасувати запроваджені проти нього санкції. Відповідачем у цій судовій справі виступає президент України Володимир Зеленський.
Продовження після реклами
Завантаження…
Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

