eplus.com.ua

Атака росіян по інфраструктурі та АЗС у Сумах: постраждали четверо людей

Июль 01
18:38 2026

У середу, 1 липня, російські війська здійснили дві атаки безпілотниками по цивільній інфраструктурі Сумської громади. Через обстріли постраждали цивільні громадяни.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров.

Керівник ОВА наголосив, що окупанти продовжують інтенсивно атакувати інфраструктуру регіону.

Продовження після реклами

За його словами, один із дронів влучив у автомобіль на території автозаправної станції. Внаслідок удару машина загорілася та була повністю знищена. Постраждали троє людей — водій, пасажирка та працівник АЗС.

Ще одна громадянка отримала поранення під час іншої атаки по місту. Усім їм надають необхідну медичну допомогу, попередньо — їхні травми не є важкими.

Глава ОВА закликав мешканців Сумщини бути максимально уважними, реагувати на сигнали повітряної тривоги та під час загрози переходити до безпечних місць.

Продовження після реклами

Як розповідав «Апостроф», у Сумах кількість постраждалих внаслідок обстрілу інфраструктури міста керованими авіабомбами 30 червня зросла до 21 людини. Серед потерпілих від російських авіаударів — двох людей шпиталізували. Ще 14 проходять обстеження у лікарнях. Четверо пацієнтів лікуються вдома.

Завантаження…

Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

NYT: сукупні втрати сторін у війні в Україні перевищили 2 млн людей

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Транспортная компания с высоким стандартом обслуживания и надежности.