eplus.com.ua

Не “з боку бантик”: як обрати подарунок чоловіку за віком

Август 17
14:14 2021

Вік — важливий фактор при виборі презентів близьким людям. З часом уподобання чоловіків змінюються й те, що колись було цікаво молодому 25-річному молодику, може бути байдужим зрілому чоловіку в 40-річному віці. Щоб не виникало ситуацій, коли хочеться провалитися під землю, радимо не поспішати з вибором дарунків, а скористатися нашими порадами.

Підказки для подарунків за віком

До кожного красунчика треба мати підхід. Подарунок допоможе зрозуміти чоловіку, чи турбуєтеся ви про його потреби й поділяєте бажання. Тому, обираючи подарунок в магазині, важливо розуміти відповідальність, яка лягає на ваші тендітні жіночі плечі.

 • Хлопцю у 18-22 роки важливо показати своє “Я” та важливість у суспільстві. Тому брендовий аксесуар, з яким він буде виділятися з натовпу, те, що потрібно. Дорожчий сегмент пропонує спортивне взуття та гаджети, бюджетне — футболки, кепки тощо.
 • 22-25 років — період, коли виникає бажання реалізації. Тому подарунки для саморозвитку стануть чудовим жестом висловити свої теплі почуття і підтримку. Оберіть професійний курс напряму, який найцікавіший обранцю зараз: SMM. програмування, торгівля чи криптовалюта. Ви подаруєте не тільки увагу, а й можливість вдосконалювати свої знання та вміння.
 • У 25-30 років важливо підкреслити свій статус. Шкіряне портмоне з гравіюванням, дорогий годинник чи новий смартфон чудово з цим впораються.
 • Зазвичай чоловік, чий вік 30-35 років — це турботливий татусь і чоловік. йому теж потрібний відпочинок. Тут доречно подумати про SPA-салон, групову риболовлю з друзями чи командні ігри. Подарункові сертифікати, які передбачають подібні розваги, шукайте тут https://www.bodo.ua/
 • 35-40 років — період, коли чоловіки по-справжньому цінують персоналізовані подарунки. Сімейний портрет, спільна з дружиною і дітьми поїздка, рибацька вудка з ініціалами — те, що порадує коханого.
 • Час, коли він проживає 40-45 років, характеризується віковою кризою. Тоді він більше потребує уваги. Міні подорожі для двох, романтичні вечері чи спільний перегляд футбольного матчу будуть для нього важливим.
 • У 45-55 років наступає зрілий “екватор”. Велосипед, фітнес трекер, абонемент в зал — ідеї, пов’язані з підтримкою здоров’я, те, що йому потрібно.
 • Після 55 чоловік вже має бажання займатися домашніми справами: сад, город, дача. Господарські інструменти, приладдя, предмети затишку для його власного простору — предмети, які він цінуватиме.

Що дарувати, коли на скронях сивини все більше й більше? Тепло, турботу та увагу. Літні люди ще ті діти. Спілкування з рідними людьми стане найкращими ліками проти усіх недуг. Крім того, можете обирати книги, інтелектуальні ігри, презенти для підтримки здоров’я.

Обов’язкові елементи майбутнього подарунку

Подарунок заради подарунка — щось на банальному. Ідея повинна достукатися до серця отримувача, а деталі — те, що допоможе зробити це швидше.

 • Святкове пакування — перший обов’язковий пункт. З ним приходить відчуття свята.
 • Слова, які зрозумілі лише вам, допоможуть висловити почуття, розкажуть про найголовніше.
 • Дотики, які залишать слід у пам’яті й розкриють душу.

Зробіть коханого щасливішим!

Share

Статьи по теме

Последние новости

В размере пяти прожиточных минимумов: как украинцам получить единоразовую помощь в 12 тысяч

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY