Зеленський про домовленості на Близькому Сході: Партнери кажуть, що Україна реально додає безпеки

Президент України Володимир Зеленський повідомив про продовження роботи з партнерами задля руху в перемовинах та гарантування безпеки. Про це Зеленський сказав у своєму зверненні.
За словами глави держави, Україна підтримує постійний зв’язок із американською стороною на різних рівнях, а на найближчі тижні готується активна робота з європейськими партнерами.
У понеділок міністр оборони Рустем Умєров представить детальну доповідь щодо домовленостей на Близькому Сході, у Затоці та в інших країнах цього регіону стосовно українського експорту безпекових можливостей.
Продовження після реклами
«Фактично всі партнери однаково сприймають це успіхом України і кажуть про це — що Україна реально додає безпеки», — зазначив він.
Також фіксується інтерес в Азії, де вже є перші домовленості в роботі. Наразі Умєров перебуває в Україні та погоджує драфти угод.
Крім того, відбулася доповідь прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко. Енергетика наразі є першим пріоритетом у внутрішній роботі.
Продовження після реклами
Зеленський зауважив, що енергосистема працює стабільно завдяки додаванню генерації.
Як писав «Апостроф», президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати розпочинають операцію з розмінування Ормузької протоки задля безпеки світового судноплавства.
Більше оперативних новин у Telegram Апострофа

