eplus.com.ua

На сайті Президента з’явилася петиція про створення екологічної поліції

Апрель 28
17:50 2020

Сьогодні, 28 квітня, на сайті Президента України з’явилася петиція про створення екологічної поліції. Наразі петицію підписало лише 38 осіб із 25000 необхідних. Проте попереду ще 91 день і, якщо петиція набере необхідну кількість голосів, її має розглянути Президент.

На думку автора петиції, масштабні екологічні лиха, від яких все частіше потерпає Україна, довели неефективність системи екологічного контролю. Тож він пропонує законодавчо закріпити створення підрозділів екологічної поліції та їх природоохоронні повноваження.

У приклад наводиться досвід тих країн, де вже успішно працює екологічна поліція. Зокрема, Бразилії, Ізраїлю, Італії та США.

«В цих та в багатьох інших країнах екологічна поліція – це мілітаризовані підрозділи, які здійснюють моніторинг, фіксують правопорушення, знаходять порушників, накладають штрафи або здійснюють затримання», – йдеться в петиції.

У такий спосіб і наша держава зможе ефективно попереджувати протиправні дії в екологічній сфері, вживати заходів щодо усунення шкоди природі, а також притягувати правопорушників до встановленої законом відповідальності з метою забезпечення екологічного правопорядку в Україні.

Источник: poglyad.tv

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна впевнено переграє Північну Македонію після першого тайму

Читать всю статью

Наши партнеры

CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".