eplus.com.ua

Онлайн-курси та кембриджські підручники. Що можна безкоштовно дивитися та читати на карантині

Март 21
13:13 2020

Низка видавництв та платформ виклали свої матеріали у відкритий доступ на час карантину, введеного через поширення коронавірусу COVID-19.

В Україні та світі останніми тижнями оголосили карантин через поширення коронавірускної інфекції COVID-19. У рамках карантинних заходів уряди країн призупинили навчання в університетах, скасували масові заходи, закрили більшість крамниць. Утім, деякі університети, автори, видавництва та платформи виклали свої матеріали у відкритий доступ. Тиждень.ua зібрав корисні посилання, за якими можна їх знайти.

Література

Видавництво Cambridge University Press при Кембриджському університеті виклало понад 700 підручників у вільний доступ. Підручники стосуються різних тем: історії, політології, міжнародних відносин, економіки.

Інститут національної пам'яті України виклав всі книги, опубліковані в електронному форматі під його егідою.

Онлайн-уроки та курси

Американська освітня платформа Coursera надала доступ студентам до понад 3800 своїх курсів попередньо до 31 липня 2020 року. Університети, які перейшли на дистанційне навчання, повинні зареєструватися та отримати доступ до курсів, які вони зможуть передати своїм студентам.

Відомий італійський шеф-кухар, що має три зірки Michelin, Массімо Боттура запустив кулінарне онлайн-шоу. Щодня він публікує майстер-класи "Кухня на карантині" на своїй сторінці.

Ліга плюща — асоціація восьми найстарших американських університетів — відкрила доступ до 500 курсів. Вони стосуються історії, політології, філософії та інших сфер.

Засновник креативної агенції Fedoriv Agency Андрій Федорів викладатиме лекції свого платного курсу "Тато бренду" у відкритий доступ на своєму каналі у YouTube.

Фільми

Режисер Гарі Хаствіт виклав у відкритий доступ фільм Helvetica – повнометражну документальну стрічку про типографію, графічний дизайн та глобальну візуальну культуру. Подивитися фільм можна до 24 березня. Окрім того, режисер збирається викладати у вільний доступ свої фільми щотижня.

Режисер Євген Титаренко та продюсерка Наталя Хазан виклали свій документальний фільм про російсько-українську війну "War for Peace", щоправда, не через карантин, а у зв'язку з політичними подіями в Україні.

Один із найбільших фестивалів документального кіно IDFA виклав у відкритий доступ майже 300 кінострічок, щоправда, частину з них можна переглянути лише з території Нідерландів.

Онлайн-тури

Британське видання Independent зібрало 12 онлайн-турів національними парками та музеями. Серед них: Лувр у Парижі, Британський музей у Лондоні, Державний музей в Амстердамі, Центральний парк у Нью-Йорку, Гранд-Каньйон в Аризоні.

Театр та музика

Віденська державна опера упродовж карантину транслюватиме записи опери та балету. Покази починатимуться о 19:00 за австрійським часом та будуть доступними упродовж доби. Переглянути програму показів можна за посиланням.

Державна Баварська опера покаже шість прямих трансляцій сезону 2019/2020. Подивитися трансляції можна буде з 16 березня по 19 червня, вони розпочинатимуться о 18:00-19:30 за мюнхенським часом.

Берлінський філармонічний оркестр створив цифрову концертну залу, у якій можна послухати записи старих концертів. Безкоштовний доступ можна отримати до 31 березня за промокодом.BERLINPHIL.

Источник: tyzhden.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

ЦИК признала представительницу президента в Крыму Ташеву нардепом

Читать всю статью

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Транспортная компания с высоким стандартом обслуживания и надежности.